Navštivte nás osobně

Love me massage je největší síť erotických, tantra a nuru masážních salónů v Praze s 10 letou tradicí. Všechny salóny najdete přímo nebo poblíž centra Prahy, kam se dostanete jednoduše MHD, taxikem nebo vlastním automobilem. U každé pobočky je možnost parkování. Pro vaše pohodlí a bezpečí, máme v každém salonu diskrétní vstup označený „XXXX„. Každý salón má vlastní recepční, která vás uvítá a popíše všechny druhy masáží a pomůže s výběrem dle vašich potřeb. Na recepci každého salónu si můžete dopřát, kávu, čaj, pivo nebo alkoholický shot. Veškeré občerstvení je zdarma.

LOVEME LOVEME

📍Ječná 10
Praha 2

Vstup do salónu najdete na adrese Ječná 10 s diskrétním označením na zvonku Relax massage. Na recepci vás přivítá naše provozní manažerka, která se postará o vaše pohodlí a předá vás do jemných rukou vámi vybrané masérky.

📍Soukenická 
Praha 1

Vstup do salónu najdete na adrese Soukenická 20 s na místě dle rezervace zavolejte na naše telefoní číslo. Na recepci vás přivítá naše provozní manažerka, která se postará o vaše pohodlí a předá vás do jemných rukou vámi vybrané masérky.

📍Lípová 16
Praha 2

Vstup do salónu najdete na adrese Lípová 16 s diskrétním označením Malina na zvonku. Na recepci vás přivítá naše provozní manažerka, která se postará o vaše pohodlí a předá vás do jemných rukou vámi vybrané masérky.

📍Bílkova 11
Praha 1

Vstup do salónu najdete na adrese Bílkova 11 s diskrétním označením Relax massage. Na recepci vás přivítá naše provozní manažerka, která se postará o vaše pohodlí a předá vás do jemných rukou vámi vybrané masérky.

Pro zlepšování našich služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našeho webu s jejich použitím souhlasíte.